background

RISE

i-Weld - Dubleks Paslanmaz Çeliklerin Birleştirilmesinde İnovasyon Amacıyla Gelişmiş Deney, Hesaplama ve Verilerin Bir Araya Getirilmesi
i-Weld - Dubleks Paslanmaz Çeliklerin Birleştirilmesinde İnovasyon Amacıyla Gelişmiş Deney, Hesaplama ve Verilerin Bir Araya Getirilmesi

Avrupa Birliği çerçeve programlarından MSCA-RISE kümelenmesi çatısı altında 4 ülkeden 19 şirket ve kurumun yer aldığı bir Ar-Ge projesidir. Projeye, toplam 7 ülkeden 6 üniversite ve 1 enstitü ile beraber tek sanayi kuruluşu olarak Türkiye'den ERMETAL dahil olmuştur. «H2020-EU.1.3.3. - Stimulating innovation by means of cross-fertilisation of knowledge» kapsamında Avrupa komisyonu tarafından desteklenmektedir.
Coordinator
LIVERPOOL JOHN MOORES UNIVERSITY (United Kingdom)
Participants
ERMETAL OTOMOTIV VE ESYA SANAYI TICARET AS (Türkiye)

Experimental Design and Technological Bureau of E.O. Paton Electric Welding Institute of the National Academy of Sciences of (Ukraine)

POLITECHNIKA SLASKA (Poland)

HOGSKOLAN VAST (Sweden)

UNIVERSITY OF MALAYA (Malaysia)

YANSHAN UNIVERSITY (China)

UNIVERSITY OF SCIENCE AND TECHNOLOGY BEIJING (China)
PROJEDEN HABERLER
01 Mayıs 2019

Avrupa Birliği çerçeve programlarından MSCA-RISE kümelenmesi çatısı altında faaliyetleri devam eden i-Weld projesi, Avrupa komisyonu tarafından «H2020-EU.1.3.3. - Stimulating innovation by means of cross-fertilisation of knowledge» programı kapsamında desteklenmeye hak kazanmıştır.